Oferte Munca

In aceasta categorie poti gasi cele mai noi oferte de munca in Romania si in strainatate. Aplica cu incrredere avem cei mai seriosi parteneri pe piata munci din Europa

RECENT POSTS
Food Preparation Worker

Brooklyn, NY $22 – $24 an hour – Full-time Job details Here’s how the job details align with your profile. Pay $22 – $24 an hour Job type Full-time Location Brooklyn, NY Benefits…

Auxiliares de Limpieza/Sin estudios

INSCRIBIRME EN ESTA OFERTA Requisitos Descripción   Limpieza de menaje de cocina. Limpieza en túnel de lavado. Limpieza de áreas de trabajo. Ayuda preparación de platos.

Angajati in productie 24000 – 24600 €/an

Cerințe: Condiții: Responsabilități: Aplica acuma

Montatori acoperișuri (Austria)2350 €/luna

2350 €/luna Vei beneficia de: Atribuțiile postului: Cerințele postului: Aplica la job

Montatori mobilă (Austria)2200 €/luna

2200 €/luna Vei beneficia de:• un salariu de 2200 EUR net / lună (160 ore lucrate);• cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;• contract de muncă…

Ingrijitoare/Austia/2130

PFA, Turnus: 28 zile, incepere: 05.03.2024, Cazare: Casă, Ingrijire la domiciliu, Femeie, Incontinența – Boli genito-urinare, Un pacient cu un scaun cu rotile, Aplica la oferta